Orkiestra „Suchcice i okolice” zagrała dla WOŚP!
W niedzielę 26 stycznia 2025 roku, Orkiestra 'Suchcice i okolice’ zagrała w Bełchatowie przed Galerią Olimpia. Bełchatów Nasze Miasto pisze o nas: „Na finale WOŚP nie mogło zabraknąć morsów, którzy morsują w basenach przed Olimpią, mało tego, część z nich gra równocześnie na instrumentach dętych razem z orkiestrą „Suchcice i okolice”.






Użytkowników dzisiaj : 13
Użytkowników wczoraj : 11
Użytkowników w tym miesiącu : 111
Użytkowników w tym roku : 6352
Wszystkich użytkowników : 24267
Wszystkich wyświetleń : 58405
Online : 0