Orkiestra Dęta Suchcice i Okolice na Gminnym Dniu Strażaka w Rożniatowicach!
W sobotę, 23 maja, nasza Orkiestra Dęta „Suchcice i okolice” miała zaszczyt uświetnić swoją obecnością wyjątkowe wydarzenie – Gminny Dzień Strażaka, który w tym roku odbył się w Rożniatowicach.
Uroczystości zainaugurowano mszą świętą w kaplicy pw. św. Piotra i Pawła, odprawioną w intencji wszystkich druhów i ich rodzin. Liturgię koncelebrowali kapelan strażaków ks. Bogusław Karbownik oraz proboszcz parafii Łobudzice ks. Jacek Kucharski. Piękną, uroczystą oprawę muzyczną nabożeństwa zapewniła nasza orkiestra.
Następnie, przy dźwiękach marszowych granych przez nasz zespół, wszyscy uczestnicy udali się na miejsce głównych uroczystości oficjalnych. Podczas oficjalnej części głos zabrali przedstawiciele władz gminy i ZOSP RP. Podziękowali oni druhom za codzienną służbę, podkreślili ich kluczową rolę w społeczności i zadeklarowali dalsze wsparcie dla rozwoju lokalnych OSP.
Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Druhnom i Druhom z okazji ich święta! Dziękujemy za Waszą trudną, pełną poświęcenia służbę!


















Użytkowników dzisiaj : 13
Użytkowników wczoraj : 11
Użytkowników w tym miesiącu : 111
Użytkowników w tym roku : 6352
Wszystkich użytkowników : 24267
Wszystkich wyświetleń : 58405
Online : 0