Tydzień Bibliotek w drodze! Wilno, Troki i Suwalszczyzna!
Tydzień Bibliotek zainaugurowaliśmy w wyśmienitym towarzystwie, odkrywając urokliwe zakątki Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego. W trakcie trzydniowej wycieczki uczestnicy odwiedzili m.in.:
- Augustów i malownicze okolice,
- Wilno oraz Troki na Litwie,
- północną Suwalszczyznę, w tym Wigry i Pokamedulski Zespół Klasztorny.
Jak na święto literatury przystało, wyjazd miał również charakter literacki – podróżowaliśmy śladami Adama Mickiewicza, Marii Konopnickiej oraz innych wybitnych polskich twórców.
Choć początkowo pogoda nas nie rozpieszczała, dzięki doskonałym humorom i energii uczestników wyjazd był niezwykle udany. Serdecznie dziękujemy wszystkim współtowarzyszom podróży za ten wspaniały, wspólnie spędzony czas!
































Użytkowników dzisiaj : 13
Użytkowników wczoraj : 11
Użytkowników w tym miesiącu : 111
Użytkowników w tym roku : 6352
Wszystkich użytkowników : 24267
Wszystkich wyświetleń : 58405
Online : 0